Home

Theodore roosevelt citáty

Theodore Roosevelt citáty (473 citátů, strana 2) Citáty

Citáty Theodore Roosevelt Objevte zajímavé a ověřené citáty · Theodore Roosevelt byl 26. prezident Spojených států amerických, který se nejví (strana 2 Nejlepší citáty od Theodore Roosevelt, ale i od mnoha dalších známých autorů. Podívej se na výběr zajímavých citátů od Theodore Roosevelt. Citáty, motta a moudrost Theodore Roosevelt

Nejlepší citáty Theodore Roosevelt - NTX

 1. Citáty Theodore Roosevelt - výběr z nejlepších citátů. Jediný člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic. Theodore Roosevelt, Jr. byl 26. prezident Spojených států amerických v letech 1901-1909
 2. Citáty - Theodore Roosevelt. Všechny citáty autora (11) Citáty → Autoři → Theodore Roosevelt Theodore Roosevelt. Theodore Roosevelt, Jr. (27. října 1858, New York, New York, Spojené státy americké - 6. ledna 1919, Oyster Bay, New York, Spojené státy americké) byl 26. prezident Spojených států amerických v letech 1901.
 3. Citáty Theodore Roosevelt (1858 - 1919). 26. prezident Spojených států amerických v letech 1901-1909. Theodore Roosevelt citáty #
 4. Chcete ty nejkrásnější citáty v knižní podobě? Ano. Díky stránce Každý den s citátem vznikla série knížek plná inspirací a citátů pro pohlazení duše. Archiv pro štítek: Theodore Roosevelt citáty. Věř tomu, že na to máš, a budeš.
 5. Theodore Roosevelt. Theodore Roosevelt. Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic. Theodore Roosevelt. Kouzlo: stačí kliknout a už sdílíte :-) Facebook Twitter LinkedIn Pinterest E-mail. O autorovi: Magdalena Čevelov.
 6. Theodore Roosevelt's Early Life and Career . Theodore Roosevelt was born on October 27, 1858 to Theodore Roosevelt, Sr. and Martha Bulloch Roosevelt, a wealthy family in New York City. Known as.
 7. Theodore Roosevelt, bynames Teddy Roosevelt and TR, (born October 27, 1858, New York, New York, U.S.—died January 6, 1919, Oyster Bay, New York), 26th president of the United States (1901-09) and a writer, naturalist, and soldier. He expanded the powers of the presidency and of the federal government in support of the public interest in conflicts between big business and labour and steered.

Theodore Roosevelt citáty (12 citátů) citáty osobností

 1. Theodore Teddy Roosevelt was born on October 27, 1858, in New York City, to Theodore Thee Roosevelt Sr., of Dutch heritage, and Martha Mittie Bulloch, a Southern belle rumored to have been a.
 2. Theodore Roosevelt Jr. was born on October 27, 1858, at 28 East 20th Street in Manhattan, New York City. He was the second of four children born to socialite Martha Stewart Mittie Bulloch and businessman and philanthropist Theodore Roosevelt Sr. (brother of Robert Roosevelt and James A. Roosevelt, all sons of Cornelius Roosevelt).He had an older sister (Anna, nicknamed Bamie), a younger.
 3. Theodore Roosevelt (27. října 1858 New York City - 6. ledna 1919 Oyster Bay) [roʊzəvɛlt] IPA, také znám jako T.R.) byl 26. prezident Spojených států amerických, který nejvíce proslul svojí energickou povahou a šíří zájmů a úspěchů.Byl rovněž vůdcem Republikánské strany.Předtím než se stal 26. prezidentem (1901-1909) zastával řadu funkcí na obecní, státní.

Theodore Rooevelt, guvernér New Yorku, který e tal 26. prezidentem UA, i pamatuje pro vou zahraniční politiku, podnikové reformy a ekologické zachování.Theodore Rooevelt byl guvernérem New Yorku, než e tal americkým viceprezidentem. Ve věku 42 let e Rooevelt tal nejmladším mužem, který převzal americké předednictví poté, co byl v roce 1901 zavražděn prezident William. Citáty - Theodore Roosevelt Úvodní stránka Všichni autoři. Sdílejte s přáteli na Facebooku! Nejúspěšnější politik je ten, který říká nahlas to, co si ostatní jen myslí. Téma: politika | Detail citátu. Tvrdá práce, která stojí za to, je tou nejlepší odměnou, jakou nám život nabízí.. Citáty o lásce jsou rozsáhlou sbírkou citátů od nejslavnějších autorů, kteří kdy psali o lásce. Citáty jsou rozděleny do kategorií - zamilované citáty, ženy a muží o lásce, všechny citáty o lásce Theodore Roosevelt - citáty. Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic. Theodore Roosevelt Omyly. Nejdůležitější přísadou receptů na úspěch je umění vycházet s lidmi. Theodore Roosevelt Umění,. Citáty Theodore Roosevelt (1858 - 1919) - nejkrásnější citáty o lásce, životě, přátelství. Citát #656

Citáty Theodore Roosevelt Objavte zaujímavé a overené citáty · Theodore Roosevelt, Jr. bol 26. prezident Spojených štátov. Preslávil sa svojou (page 2 Theodore Roosevelt, Jr. byl 26. prezident Spojených států amerických v letech 1901-1909. ( Wikiquote) Tweet; Roosevelt, Theodore - Odkazy Citáty; Wikiquote; Theodore Roosevelt na seznamu.cz; Theodore Roosevelt v google.cz; Citát č.2882 od Theodore Roosevelt; Čím více známe svoji minulost, tím lépe jsme připraveni na budoucnost.. Citáty - Theodore Roosevelt byl 26. prezident Spojených států amerických, který se nejvíce proslavil svojí energickou povahou a šíří zájmů a úspěchů. Byl rovně.. Theodore Roosevelt. Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi. AUTOR CITÁTU: Theodore Roosevelt. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nezapomeňte ohodnotit pěkný citát pomocí tlačítka Facebook Anglické citáty s překladem rozdělené do několika kategorií. Citáty o lásce, životě, přátelství, vtipné citáty i motta ze slavných písní. It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed.-Theodore Roosevelt ; Je těžké neuspět, ale je horší se o úspěch ani nepokusit. Vtipné anglické citáty

Slavné citáty Theodora Roosevelta 26. prezident Spojených států, Theodore Roosevelt, je široce považován za jednoho z největších vůdců americké historie. Roosevelt, který držel vyznamenání za jednoho z nejvlivnějších státníků a spisovatelů své generace, zanechal za sebou mnoho známých slov moudrosti a inspirace. Citáty.autoři citátů.přidej nový. Motta. Přísloví. K Zamyšlení. Kontakt. Autoři citátů » Roosevelt Theodore. Roosevelt Theodore Tvrdá práce, která stojí za to, je tou nejlepší odměnou, jakou nám život nabízí. - Theodore Roosevelt. 20) Být nejbohatším člověkem na hřbitově pro mě nic neznamená. Jít večer do postele s pocitem, že jsme udělali něco úžasného, to je to, na čem mi záleží. - Steve Job Nejmladším zvoleným prezidentem (nejmladším prezidentem je Theodore Roosevelt, který nastoupil do úřadu ve 42 letech po atentátu na. 8. Jestli se sestrou rozhádané nebo máte jiný problém. 9. Mezi sourozenci není taková rivalita, pokud jsou rozdílného pohlaví. Citáty o mládí a stáři - 100 úžasných citátů Tip: u.

Theodore Roosevelt - Nejlepší citáty - Citáty a výroky

Theodore Roosevelt citáty - 15 zajímavých citát

Motivační citáty Většina lidí nikdy neběží na první dech dostatečně daleko, aby zjistili, že mají dech druhý. Udělejte pro své sny všechno, co můžete, a budete překvapeni, kolik v sobě máte energie. William James Nic nemůže zastavit myšlenku, pro niž nastal čas. Viktor Hug Vítejte na největší české stránce obsahující Citáty, Motta, Myšlenky, Aforismy, Výroky, Přísloví a Pranostiky. Nejhledanější citáty: citáty o. Autor citátu: Theodore Roosevelt Kategorie: úspěch vs. neúspěch. Úvodní stránka. Sdílejte s přáteli na Facebooku! Další citáty z kategorie úspěch vs. neúspěch. Nezdar není hanbou. Hanbou je bázeň před nezdarem. Latinská. Citáty o lži a lhaní (Theodore Roosevelt) Ztratit lásku je strašné. Lže, kdo říká, že smrt je horší. (Countee Cullen) Dětská lež nemusí být vždycky vadou, může být také příznakem fantazie. Fráze: lež v salónním vydání. (Robert Lembke) Lidé ti odpustí spíše, když je obelžeš, než když jim povíš pravd Rčení.cz - pranostiky, citáty, přísloví, rčení - vše na jednom míst Autor: Theodore Roosevelt. Podrobnosti Kategorie: O lidech. Všichni jsme ze stejného těsta. Jenom někteří déle kynuli. Autor: Zdeňka Ortová.

Theodore Roosevelt citáty Každý den s citáte

Theodore Roosevelt * Někteří lidé nedělají chyby, protože se vůbec nepokusili udělat něco, co stojí za to. Johan Wolfgang von Goethe * Nemluvte o chybách. Ty budou mluvit samy za sebe. Winston Churchill * Největší chyba je, že si nejsme vědomi žádné chyby. Thomas Carlyle (Theodore Roosevelt) Čaj - šálek, který rozveselí, ale neomámí. (William Cowper) Tam, kde mají dobrý čaj, se méně pije vodka. (Ruské přísloví) Doufám, že až se spolu setkáme příště, nebudeme se přít a místo toho vypijeme šálek čaje. (Jackie Chan) Zdroj: Vůně čaje. 12.07.2004. Čajíček. úvod. čajomil. citáty.

Theodore Roosevelt Citáty

Citáty o životě, jaký je. Máme pro vás více jak 100 citátů od slavných slavných osobností i neznámých autorů. Citáty o životě vás možná inspirují začít něco nového nebo vám ukáží nový pohled. Ať u Nejmladším zvoleným prezidentem (nejmladším prezidentem je Theodore Roosevelt, který nastoupil do úřadu ve 42 letech po atentátu na. 12. Citáty slavných osobností Citáty slavných lidí, moudrosti, citáty o životě, velká sbírka citátů v angličtině a jejich překlad do češtiny Theodore Roosevelt byl 26. prezident Spojených států amerických, který se nejvíce proslavil svojí energickou povahou a šíří zájmů a úspěchů. Byl rovně.. Citáty o úspěchu. Neznámý: Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní. Mathy: Theodore Roosevelt: Tvrdá práce, která stojí za to, je tou nejlepší odměnou, jakou nám život nabízí. Aristoteles: Jsme tím, co opakovaně děláme. Dokonalost není čin, ale zvyk

Theodore Roosevelt - citáty o práci a kariére | Karierainfo

Citáty a Tarot. K tarotovým kartám si můžete libovolně přiřadit jakýkoli citát, který vás v souvislosti s tou danou kartou napadá. Jak již bylo uvedeno - záleží zas a pouze na Vaší interpretaci té či oné karty.Jako úvod k citacím bych také velice ráda uvedla i všeobecné citáty, které se mi vybavují v souvislosti s Tarotovou sadou a které dle mého mínění tak. V současné době zde máme citáty o odvaze od těchto slavných autorů - osobností: Benjamin Franklin, V. Richter, George Bernard Shaw, Theodore Roosevelt, Warren Buffett, John Wayne, Démokritos, Nikolaj Vasiljevič Šelgunov a Marcus Annaeus Lucanus Home ~ Citáty o odvaze ~ THEODORE ROOSEVELT | Je těžké selhat, ale je horší nikdy se nep... Přidat citát a podělit se s ostatními. O lásce (3331) O úspěchu THEODORE ROOSEVELT > 18.08.2019: 0x: 302x Je těžké selhat, ale je horší nikdy se nepokusit o úspěch.. Citáty o vedení lidí Theodore Roosevelt: Nejlepší vedoucí je ten, kdo má talent vybrat ty správné lidi a dostatek důvěry dát jim příležitost, aby ukázali co umí. Jerry Weltner: Každá organizace potřebuje dobré lídry, ne jen dobré politiky

Theodore Roosevelt. Theodore Roosevelt, Jr. (27. října 1858, New York, New York, Spojené státy americké - 6. ledna 1919, Oyster Bay, New York, Spojené státy americké) byl 26. prezident Spojených států amerických v letech 1901-1909 Citáty Nejlepší prostředek jak ovládat lidi je držet je za jejich vášně. Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic (Theodore Roosevelt). Theodore Roosvelt - šestadvacátý prezident USA Nejdrsnější americký prezident se narodil 27. října 1858 v New York City v rodině zámožného finančníka holandského původu. Ač astmatik, věnoval se od dětství boxu a udržoval si dobrou fyzickou kondici Citáty o životě obsahují texty které vás donutí k zamyšlení a které vás mohou motivovat ať už jste v jakékoli situaci. Přečtěte si nějaké a dejte jim svůj hlas. Citáty o životě :: Citáty-motta-přísloví.cz - strana 1

Theodore Roosevelt Birthplace National Historic Site, New York City: Zobrazte recenze, články a fotografi z Theodore Roosevelt Birthplace National Historic Site na webu Tripadvisor. Exponáty jsou doprovázeny mnoha skvělými citáty Roosevelta, které jsou stejně platné o sto let později.. Citáty. Theodore Roosevelt Mnohem lepší je odvážit se velkých věcí, získat slavná vítězství, i když se střídavými nezdary, než se řadit k těm ubohým duchům, kteří se ani moc neradují, ani netrpí, protože žijí v šedivém soumraku bez vítězství a porážek Autor citátu: Theodore Roosevelt Kategorie: člověk. Úvodní stránka Další citáty z kategorie člověk. Mnoho lidí si myslí, že zákazníci jsou jako autobusy. Přijíždějí pravidelně a často. Mýlí se! Michael LeBoeuf | Detail citátu. Přátelé nevěří tobě, ale v tebe! Neznámý. Stránky plné citátů, výroků slavných a přísloví. Tříděno do kategorií nebo dle autorů. Máme zde přes 3000 citátů Odkaz na stránku Citáty - Dělej Pokud vás stránka citátů na téma Dělej zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu

Citáty o živote (2721 citátov) | Citáty slávnych osobností

Arthur Charles Clarke (1 citát) Augustine Birrell (1 citát) Louise L. Hay (2 citáty) A. Dobson (1 citát) A. Fredbo (1 citát) Abraham Lincoln (8 citátů) Achille Gregor (1 citát) Adam Mickiewicz (4 citáty) Adolf Branald (1 citát) Adolf Heyduk (2 citáty) Adolph Knigge (1 citát) Aert van der Neer (2 citáty) Agnes de Mille (1 citát. 2010 admin Citáty a moudra citáty. Jedinou chybu, kterou můžete udělat, je přestat se snažit. Elbert Hubbard. Člověk je takový, jak po celý den myslí. Ralph Waldo Emerson. Selhání je školné, které platíš za úspěch. Walter Brunell. Theodore Roosevelt . Zpět nahoru ~ Theodore Roosevelt. 9. listopadu Pokud nevíš vše, když je ti dvacet, je nemožné vědět něco v pětatřiceti. ~ Ernest Hemingway. 10. listopadu Režie je nejkreativnější ze všech umění. Je to umění mezi uměními, protože je zasvěcená ovládat talent. ~ Jean-Jacques Servan-Schreiber. 11. listopad

Theodore Roosevelt - HISTOR

USS Theodore Roosevelt's (CVN-71) Rychle se šířící čínský virus úspěšně zhroutil americkou ekonomiku a teď už hrozí, že z provozu vyřadí strategická plavidla Amerického námořnictva, jelikož čím dál více posádek je pozitivní na COVID-19 Monroeova doktrína je i po osmdesáti letech stále platná a základem americké zahraniční politiky. Theodore Roosevelt (Theodore Roosevelt).. Citáty Nezapomente nikdy, co vám kdo řekl v hněvu. Theodore Roosevelt ***** Dobrý člověk nedbá, haní-li ho špatní. Démokritos ***** Člověk rád počítá své potíže, ale neumí počítat své radosti. Fjodor Michajlovič Dostojevskij.

Nejlepší citáty o lásce, citáty o životě, přátelství a motta. VÍCE NEŽ 550 000 UŽIVATELŮ V ČR UŠETŘILO VÍCE NEŽ 96 000 000 KČ: Získejte až 25% zpět z každého nákupu i Vy! Theodore Roosevelt. Nejlepší citáty o...: Citáty o politice Citáty o úspěchu, pobavte a poučte se z moudrostí známých i neznámých osobností současných či dávných časů. (0-20 John Fitzgerald Kennedy (29. května 1917 - 22. listopadu 1963), neformálně označovaný jako Jack Kennedy či JFK, byl 35. prezident USA (1961-1963).. Jde o jediného prezidenta v historii USA, který se hlásil ke katolické církvi.Dosud je i 2. nejmladším zvoleným prezidentem (nejmladším prezidentem je Theodore Roosevelt, který nastoupil do úřadu ve 42 letech po atentátu na. Theodore Roosevelt Portrét Menu Úvod; Příběhy; Básničky; Úvahy; Citáty; Holky moe děkuju; Srdeční záležitosti; Obrázky-citáty a moudra Vyhledávání Archiv Kalendář << srpen / 2019 >>.

Obrázky s citáty na téma země | Citáty slavných osobností

Video: Theodore Roosevelt Biography, Facts, Presidency

June~ (Uppercase Planner) | Čtení, Knihy a PocityGrafický profil k 70
 • Nabidka prace ricany.
 • Nehomogenní hypoechogenní ložisko vyznam.
 • Co vyrobit z pánské košile.
 • Vileda mop ultramax xl.
 • Game ban csgo.
 • Mapa pk.
 • Teplotní požární hlásič.
 • Cvičení pro prvňáčky.
 • Rozrazil rezekvítek využití.
 • Hledane znamky.
 • Pouzdro na desert eagle.
 • Láska ke hvězdám.
 • Mma fight videos versus.
 • Kuřecí maso recepty rychle.
 • Torticollis.
 • Jaké i se píše ve slově.
 • Buvol anglicky.
 • Jak zmenšit písmo na facebooku.
 • Smrk vylet.
 • Tofu lidl.
 • Conor mcgregor vs floyd mayweather online.
 • Long island iced tea cz.
 • Regresní terapie rožnov.
 • Dance open 2019.
 • Seznam otevírání v novém okně.
 • Jason bourne csfd.
 • Canestest diskuze.
 • Fotokoláž z vlastních fotek zdarma.
 • Honzíkova cesta text.
 • Vosík francouzský.
 • Krátké jemné vlasy účesy.
 • Spolecenske chovani jinym slovem.
 • Asie státy a hlavní města test.
 • Nej nabytek.
 • Skalpace hlavy.
 • Jasan ztepilý květ.
 • Vločka kreslená.
 • Vázací motýlek kniha.
 • Chondrosarkom léčba.
 • Vodní želva nejí.
 • Mangalica.